جهرمی :مگر حقوق یک مدیر بالا باشد، بد است؟ !

 

محمد جهرمی در جمع خبرنگاران با تکذیب چندباره این خبر، در پاسخ به این سوال که مگر حقوق یک مدیر بالا باشد، بد است؟ گفت: نه. ولی حالا چرا دروغ بگوییم؟ اگر می‌بود اشکالی نداشت و حالا که نیست چرا دروغ بگوییم.

جهرمی همچنین در واکنش به اصرار خبرنگاری در مورد میزان دریافتی یک مدیر بانک خصوصی کشور، اظهار کرد: میزان دریافتی مدیران بانک های خصوصی را باید از خودشان پرسید و ما هم که جدیدالتاسیس هستیم. حقوق اعضای هیات مدیره و مدیر عامل را مجمع تعیین می‌کند. یعنی یکی از شئون و اختیارات مجمع هر شرکتی این است که حقوق هیات مدیره و مدیرعامل خود را تعیین کند.

وی خاطرنشان کرد: حقوقی که برای بانک‌های تازه واگذارشده‌ای مثل بانک ملت، صادرات و تجارت تعیین کرده اند، این گونه است که مجمع این سه بانک، حقوق اعضای هیات مدیره و مدیر عامل را به اندازه حقوق بانک دولتی صنعت و معدن تعیین کردند.

گفتنی است، چند روز پیش یک سایت خبری اعلام کرده بود: "در تاریخ ۱٩مهرماه ٨٩، مبلغ ۴٨۵٨٩۵٧٩۶٩ ریال تحت عنوان "کارانه سه ماهه دوم" و "کارانه سهم مدیر عامل" به حساب شماره ٠۱٠٣۴۶٠۱٢٠٠٠ بنام محمد جهرمی (مدیر عامل بانک صادرات) واریز و در تاریخ ٢۶ مهرماه ٨٩ نیز، مبلغ ٢٩٧۱۶٢۶٩۵ ریال تحت عنوان "واریز حقوق" به حساب شماره ٠٣٢۵۶١۶۴۱٨۰۰۰ بنام سیدمحمد جهرمی واریز شده است."

 

منبا:http://khabarnekar.blogfa.com

/ 2 نظر / 22 بازدید
حمیدرضا اعتمادی

با عرض سلام و ادب خوشحال می شوم پس از بازدید،این وبلاگ را لینک کنید و بالعکس. وبلاگ زیر یگ وبلاگ تخصصی و علمی در مورد حسابداری و حسابرسی و قوانین و دستور العمل های مربوطه می باشد. شما می توانید با تبادل لینک آمار بازدید کنندگان وب سایت و یا وبلاگ خود را در اینترنت بالا ببرید. با تشکر حمیدرضا اعتمادی مدیر وبلاگ http://accountinghistory.persianblog.ir/ email: h.etemadi64@yahoo.com